Cayma Koşulları ve Taraflar Arası Bilgilendirme

SİPARİŞ

Diet Box sistemine www.dietboxtr.com web sitesi aracılığı ile sistemimize kayıt olabilirsiniz. Çağrı merkezi ve internet sitesi harici oluşturulan kayıtlarda sorumluluk kabul edilmemektedir.

 

Sizlere daha doğru bir beslenme planı sunabilmemiz için ve özel günlerinizde kampanyalar düzenlemek adına, boy, kilo, yaş gibi kişisel verileriniz hakkında bilgilerinizi almaktayız. Alınan kişisel bilgileriniz üçüncü kişilerle paylaşılmamakta, yalnızca hizmete yönelik olarak alınmakta ve saklanmaktadır. Ödemenin tahsilatından en az 2 iş günü sonrasında aldığınız beslenme planı için başlatma talebinde bulunabilirsiniz. Bu işlemden sonra sahip olunan paketler 6 ay süresince kullanılabilir olup bu süreden sonra bedel iadesi olmaksızın kullanılamaz.

 

Sistemimize kaydolduğunuzda bize bildirdiğiniz bilgilerin doğruluğundan ve hedefinize yönelik seçtiğiniz beslenme planından (kilo vermek, sağlıklı beslenmek), beslenme biçiminden sorumluluk kabul etmeyiz. Biz Diet Box’dan satın aldığınız beslenme planınıza uygun olarak günlük kalori, karbonhidrat, protein ve yağ dağılımları seçtiğiniz kalori paketine göre hesaplanmış olan günlük menüler oluşturur ve size teslim ederiz.

 

 

 

ÖDEME

 

Ödemelerinizi kredi kartı veya havale ile gerçekleştirebilirsiniz. Servisimize kayıt olduğunuzda sahip olduğunuz paketin toplam tutarı, en geç paketlerinizin başlama tarihinden 2 iş günü öncesinde saat 16:30’a kadar tahsil edilir. Bu süre içinde ücret tahsil edilemez, eksik tahsil edilir ya da güncel ödeme şeklinden farklı bir yöntem ile ödenir ise, Diet Box siparişi iptal etme veya değiştirme hakkına sahiptir.

Diet Box’dan aldığınız servisin fiyatı seçtiğiniz beslenme planına, belirlediğiniz kalori paketine, istediğiniz öğün alternatifine ve toplu olarak satın aldığınız gün sayısına göre değişiklik göstermektedir.

 

Eğer paketinize devam etmek istiyorsanız, paket bitiminde bizimle tekrar iletişime geçmeniz veya kullanıcı adı ve şifreniz ile www.dietboxtr.com üzerinden yeni paket satın almanız gerekmektedir. Aksi takdirde devam etmek istemediğinizi varsayarız. Fiyatlarımız önceden bildirmeksizin değişebilir. Hali hazırda sahip olduğunuz bir paket varsa, ek ücret ödemeniz gerekmez. Paketinizin bitiminden sonra alacağınız yeni paketlerde yeni tarife üzerinden ücretlendirilirsiniz.

 

Teslimat ve fatura adresleriniz farklı ise lütfen kaydınızı yaptırırken bize bildiriniz.

Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir.

 

 

İPTAL, ERTELEME, DEVRETME VE DEVAM ETME

 

Satın alınan Diet Box servisi ile ilgili diyetisyen ve üretim ekibimizin çalışmaları en az 2 iş günü öncesinden başlamaktadır. Üretim için gerekli olan malzemelerin alımı en az 2 iş günü öncesinden yapıldığından sahip olunan paketler iptal edilip ücret iadesi yapılamasa da kalan paketler devredilebilir veya kullanımı daha sonraki bir tarihe ertelenebilir.

 

Sahip olunan paketler ödeme işlemi tamamlandıktan sonra 6 ay içerisinde kullanılabilir. Her türlü erteleme isteğinin en az 2 iş günü öncesinden saat 16:30’a kadar haber verilmesi, teyidinin alınması veya www.dietboxtr.com’dan kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılarak online olarak ilgili işlemin yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde erteleme/düzenleme gerçekleştirilemez. Aynı şekilde, dondurulan paketlere devam etmek için 2 iş günü öncesinden en geç 16:30’a kadar haber verilmesi, teyidinin alınması veya www.dietboxtr.com web sitemize kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılarak ilgili işlemin yapılması gerekmektedir.

 

Adres ve teslimat saati değişiklikleri için 1 iş günü öncesinden en geç saat 16:30’a kadar değişikliğin bildirilmesi, teyidinin alınması veya www.dietboxtr.com web sitemizden kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılarak ilgili işlemin online olarak yapılması yeterlidir.

 

Menülerin devredilen kişiye uygun hale getirilmesi için en az 2 iş gününe ihtiyacımız vardır. Devir işleminin sağlıklı olması için en az 2 iş günü öncesinden en geç 16:30’a kadar haber veriniz. Aksi takdirde menüler önceki paket sahibinin günlük kalori belirlemesine göre gönderilecektir.

 

Tarih değişikliklerinizde en az 2 iş günü öncesinden en geç 16:30’a kadar, teslimat saat ve adres değişiklikleriniz için en az 1 iş günü öncesinden en geç saat 16:30’a kadar ilgili işlemleri yapıyor olmanız işleminizin gerçekleşmesi için zorunludur.

 

İade durumu söz konusu olursa teslim edilmeyen ürünlerden üretim bandına girmemiş olanların bedelleri hesaplanacak; bu bedelden, önce varsa uygulanan indirim farkı tutarı ve ardından %30 kesinti yapılarak kalan kısmı müşteriye iade edilecektir.

Not: Diet Box 1 Ocak, Pazar günleri, resmi tatiller ve bayramlar hariç, yılın kalan tüm günlerinde yemek servisi vermektedir. Diet Box kendi ihtiyaçları dahilinde farklı günlerde 2 iş günü öncesinden üyelerine haber vermek koşuluyla servis vermeme hakkına sahiptir.