Kişisel Verilerin Korunması ve Veri Gizliliği

GİZLİLİK POLİTİKASI

Dietbox için size ihtiyaç duyduğunuz servisi sağlayabilmek için kişisel bilgilerinize sahip olmak önemli ve gereklidir. Adınız, telefon numaralarınız, adresiniz gibi bilgilerin dışında, sağlıklı beslenmenizi sağlayabilmek için gerekli olan birçok bilgi de size sorulur. Yenilik ve kampanyalarımızı size duyurabilmek için de iletişim bilgilerinizden faydalanırız. Eğer kampanyalarımızdan haberdar olmak istemiyorsanız bunu bize bildirmeniz yeterlidir. Zaman zaman üyelerimizi daha iyi tanımak ve sistemimizi geliştirmek için size bir takım anketler ve sorular yöneltebiliriz. Kendi isteğiniz doğrultusunda bize yardımcı olabilirsiniz. Bilgilerinizin tümü sizin izninizle alınır. Bilgileriniz asla başka kurum ve kişilerle paylaşılmaz.Kredikartıve diğer bilgiler:
Ödemenizi kredi kartı ile gerçekleştirmek için kredi kartınızın numarası, son kullanma tarihi ve CSV numarasına ihtiyaç duyarız. Bu bilgiler hiçbir şekilde Dietbox  tarafından kaydedilmez. Faturanızı kesmek için ihtiyaç duyduğumuz fatura adresiniz, TC kimlik numaranız, vergi daireniz ve numaranız hiçkimseyleveyakurumlapaylaşılmaz.

Not: Dietbox 1 Ocak, Pazar günleri, resmi tatiller ve bayramlar hariç, yılın kalan tüm günlerinde yemek servisi vermektedir. Dietbox, kendi ihtiyaçları dahilinde farklı günlerde 2 iş günü öncesinden üyelerine haber vermek koşuluyla servis vermeme hakkına sahiptir.